CHLADENIE A
KLIMATIZÁCIA

udržujeme vás v správnej teplote

Možnosti chladenia

klimatizácia

lacné a rýchle riešenie

Chladenie pomocou klimatizácie sa stalo najobľúbenejším spôsobom ako si sprijemniť horúce dni. Vďaka klimatizácií vychladíte miestnosť takmer okamžite. Využívame splitové (1 vonkajšia a 1 vnútorná jednotka) a multisplitové klimatizácie (1 vonkajšia a viacero vnutorných jednotiek). V ponuke máme klimatizácie s pohybovym senzorom, ktoré detekuju osoby pred jednotkou a zamedzia tak priamému "fúkaniu".

stropné

zdravé a úsporné

Chladenie pomocou tepelného čerpadla sa využíva hlavne v domácnostiach kde je nainštalované podlahové, stropné alebo nástenné kúrenie. Pre správne fungovanie musí tepelne čerpadlo permanetne chladiť, avšak stačí najnižší výkon pri ktorom ušetríte viac oproti klasickej klimatizácií a dosiahnete tak príjemnú a zdravú klímu v celom dome. Zároveň tak dosiahnete plný potenciál tepelného čerpadla.

Rekuperáčné

pre náročných


Chladenie pomocou rekuperácie slúži ako riešenie pre budovy, ktoré využívajú rekuperačný system. Vďaka nepriamemu chladeniu vzduchom sa považuje takéto riešenie ako zdravé a efektívne. Rekuperáciou sa dá v prípade aktívnej rekuperácie prichladzovať a prikúrovať. V prípade hybridnej rekuperácie (pomocné tepelné čerpadlo) sa dá plnohodnotne kúriť a chladiť.

Niekoľko vybraných zákazníkov, ktorí využívajú klimatizáciu a chladenie.

pomáhame vám aj prírode!

prvé vyčistenie klimatizačnej jednotky zdarma!

Je dôležité si navzájom pomáhať. Rozhodli sme sa Vám pomôcť takýmto spôsobom. Sme názoru: Pravidelné čistenie klimatizácií je jednou z hlavných povinností pre správne fungovanie a pre zničenie bakterií a plesní v celom systéme.

Naším cieľom je aby každý náš zákazník využival klimatizáciu čo najefektivnejšie a najzdravšie.

ZNAČKY S KTORÝMI PRACUJEME

samsung

dizajnový typ

Kórejská spoločnosť Samsung, všeobecne známa a úspešná značka elektroniky, sa zaoberá aj výrobou a predajom klimatizácií a vo svojej ponuke má hneď niekoľko typov. Klimatizácie Samsung disponujú všetkými modernými technológiami, vyznačujú sa výkonnosťou a elegantným dizajnom, určite Vás nesklamú, stačí si vybrať tú, ktorá Vám bude najviac vyhovovať.

mitstubishi

dizajnový typ

Japonská spoločnosť Mitsubishi Electric založená v roku 1921 je dnes jedným z najväčších výrobcov klimatizácií na svete. Klimatizácie Mitsubishi sú charakteristické výrazným dizajnom, výborným výkonom, tichou prevádzkou a minimálnym vplyvom na životné prostredie. Sú zárukou kvalitných zariadení a technológií, ktoré zaručujú bezproblémové chladenie alebo vykurovanie

panasonic

jednoduchý typ

Japonská značka Panasonic je svetovou špičkou v inováciách, zameraná na životné prostredie a energetickú účinnosť. Ponúka skvelý výkon vykúrovania a chladenia s nízkymi energetickými nákladmi. Jednoduchá prevádzka zaručuje bezchybný chod. Pomerne nízka cena zaraďuje klimatizačné jednotky značky Panasonic ako jedné z najdostupnejších na trhu.

Unknown

názor na chladenie

""
Adrián Šoltés
Zakladeľ Dom, ktorý funguje
""
Juraj Kuchta
Zákaznik